3247585278618636 3247585278618636
top of page

מצאתי לצדי אשת מקצוע מעולה, נחושה אך יחד עם זאת רגישה ומכילה. אישיות שיודעת להבחין בין עיקר וטפל ולהוביל משימה מורכבת מהתחלה עד לפרטי הפרטים של הביצוע תוך רתימת הצוות למשימה בנועם ובחיוך.

שמעון סיאני, מנכ"ל

yedidim.png

 רננה ניחנה בכישרון רב ליצירת מרחב נוח ונעים לעבודה משותפת שלא על חשבון יכולתה לגעת בעומק ובאומץ בדברים הדורשים טיפול. היא הובילה מספר תהליכים אסטרטגיים בעמותה, שנוהלו במתודה מקצועית ברורה ובהשקעה מרובה. אני מודה לרננה על תקופת הליווי והקשר המתמשך עם עמותת "שמחה לילד" אמשיך בעתיד להיעזר בשירותיה ואני ממליץ עליהם בחום .

 

אלי קלרמן, מנכ"ל עמותת "שמחה לילד"

simcha.gif

רננה ליוותה אותנו בבניית האסטרטגיה התקשורתית, הקמת אגף תקשורת ודוברות, תוכניות שיווק, תהליכי עבודה, גיוס ספקים ועוד. כל זאת במטרה לתת מענה למועצה המורכבת מ-57 יישובים, אוכלוסיות מגוונות, שטח גדול וצורות התיישבות שונות.

נהניתי מאוד מכושר הניתוח, יכולת הביטוי, היצירתיות ויכולת החשיבה האסטרטגית של רננה.

בצד מקצועיות גבוהה ותוצאות ניכרות לעין, נהניתי מהעבודה המשותפת ואני ממליצה לכל מנהל/ת להיעזר בשירותיה.

 

 יעל אברמן טאובין, מנכ"לית מועצה אזורית מטה יהודה

Mateh_Yehuda_Regional_Council_COA_NEW.sv

לרננה ראייה אסטרטגית לצד ירידה לפרטים וכן ידע וניסיון רב בתחומים המקצועיים שסיפקה למועצה, דבר שהביא להשגת המטרות והיעדים אותם נועד המערך להשיג... בטוחני שמי שייעזר בשרותיה יפיק מהם תועלת רבה.

אני רוצה להודות לך על היותך לי מורת נבוכים, על הקשב, אורך רוח ואבחנה בין עיקר וטפל. יש לך תרומה משמעותית לכך שמערך המיתוג, הדוברות ויחסי הציבור אותו הקמנו יד ביד, הפך למוביל, משמעותי ומביא תוצאות ניכרות לעין. מקווה שיזדמן לנו לעבוד יחד בעתיד.

 

גילי אהרוני, מנהלת אגף מידע ותקשוב, מועצה אזורית מטה יהודה

Mateh_Yehuda_Regional_Council_COA_NEW.sv

התקשרו או כתבו: 054-9432309

download (1)_edited.png

יצאנו לקמפיין בחירות מתוך סערה, ורננה ליוותה אותי בכל צעד. החל מחידוד החזון, דיוק המסרים ובעבודה מקצועית תוך אילוצים תקציביים עד לרגעי האמת. הכנות מלווה את רננה: נושאי משרה בכירה מתקשים למצוא אשת אמון שתאמר את האמת ברגישות ותציב מראה בהירה ותנחה כיצד להשתפר. השילוב של הידע המקצועי, האבחנה, הכנות והחיבור האישי לכל צוות הקמפיין היה ללא ספק אחת הסיבות המשמעותיות לניצחון בבחירות מאתגרות במיוחד.  
 

רם מזרחי, יושב ראש ועד מקומי אשתאול בשנים 2014-2019

WhatsApp Image 2021-07-06 at 12.53.53.jpeg

רננה סופר מקצועית, רצינית, ומחוייבת. היא קולטת מיד מי נמצא/ת מולה ומי קהל היעד שלו/ה ומביאה תובנות פרקטיות לאופן בו ניתן לתקשר בין השניים. התוצאה היא שיווק חכם, אותנטי ומותאם. ובנוסף לכל, נעים כל כך לעבוד איתה! שילוב מומלץ של מקצוענות, ניסיון - וחיוך! 
 

ד"ר יוני פפר, מומחה בינלאומי לחדשנות, יועץ לחברות ומנהלים

yoni.png

לאחר שנים ארוכות בתפקידי ניהול בכירים ובינלאומיים, ועם יציאתי לדרך עצמאית, בחרתי ברננה כדי לבנות יחד את הקול והמסר השיווקי של הפעילות שלי. העבודה במחיצתה מיקדה אותי ותרמה רבות להצלחתי. היכולת שלה לשלב בין מתודות מקצועיות וסדורות לבין גמישות ופתיחות לצרכי הלקוח מהווה שילוב מנצח. העבודה איתה יעילה, אפקטיבית ומובילה לתוצאות מיידיות! אני ממליצה בחום.


גאולה פרידמן ,ייעוץ אסטרטגי

geula.jpeg

מורכב ומאתגר לשווק את ערכי העמותה שהם השילוב בין רוחניות ועסקים. רננה עזרה לנו בכך מאד. ניסיונה הרב באסטרטגיה, בשיווק ובניית מותגים עזרה לנו מאד. 
... רננה הביאה לתוך הצוות ידע, חדות מחשבתית ובעיקר הצליחה להוביל צוות ולקדם אותם נכון ביחד. יחד איתה בנינו אסטרטגית פעולה קצרה וארוכת טווח. העבודה עם רננה הייתה מאד מעשירה וקידמה אותנו באופן משמעותי.  

 

דוד גולן, סמנכ"ל פיתוח והדרכה - המרכז לניהול קארמי

karmi.jpeg

התקשרו או כתבו: 054-9432309

download (1)_edited.png

את התהליך עם רננה התחלנו מתוך רצון לדייק ולהדק את סיפור ומטרות העמותה.. נפגשנו עם רננה מתוך תקווה, אך גם עם חשש מסוים שהמציאות המורכבת בתוכה אנחנו פועלים תלך לאיבוד בתוך התהליך.

רננה בצורה רגישה (אך נחושה) ידעה לפרק את המורכבויות, להבין את הצרכים של העמותה ושל העובדים. היא הצליחה לזקק, בתוך הרגישויות, את מהות העבודה והעשייה של מרום. בעזרת תהליך מובנה היא עזרה לנו להגדיר את קהל היעד ולנסח מחדש את החזון הארגוני. באופן מקצועי היא הצליחה בתהליך להתמודד עם השאלות הארגוניות המורכבות והרגישות – התובנות המקצועיות מחד והיכולת ליצור מרחב עבודה מכיל ונעים מאפשר להתמודד גם עם השאלות הארגוניות היותר מאתגרות...

רועי פלד, מנכ״ל עמותת מרום

Unknown.jpg
bottom of page